המרכז לייעוץ שינה - יועצת שינה

יועצת שינה לתינוקות , פעוטות וילדים | המרכז לייעוץ שינה,שינה של תינוקות

לוח אירועים

שינה של תינוקות

דף הבית > מאמרים >שינה של תינוקות
שתף |
שינה של תינוקות
שינה של תינוקות, זהו אחד המרכיבים החשובים ביותר בתהליך התפתחותם, כך שככל שתינוק יישן טוב יותר כך המערכות שלו יתפקדו טוב יותר ותהליך ההתפתחות שלו יתנהל כשורה. אולם, אם תשאלו הורים רבים תופתעו לגלות כי "יישן כמו תינוק" זהו רק ביטוי עבורם ותינוקם סובל מבעיות שונות הנוגעות לשינה, מה שמביא גם אותם לחוסר בשינה. למעשה כשלושים אחוזים מן הילדים עד גיל 5 סובלים מבעיות שינה שונות שכוללות: סירוב להיכנס למיטה שלהם, התעוררויות רבות באמצע הלילה ועוד. ברוב המקרים ההורים פשוט לא יודעים איך להתמודד עם המצב.
 
אז איך יודעים לבדוק שינה של תינוקות ולמה זה באמת כל כך חשוב? דבורה זהבי כהן, יועצת שינה ומחנכת מוסמכת לגיל הרך, עוסקת כבר שנים רבות בתחום ויודעת כי בשביל לבדוק את טיב ה- שינה של תינוקות, חייבים להיעזר באיש מקצוע ובכלל לקבל סיוע מקצועי ממקור כזה או אחר בשביל לוודא כי ילדנו היקר לנו מכל יישן מספיק ויישן טוב כמובן.
 
שינה של תינוקות צריכה להיות שינה נטולת הפרעות ושינה עמוקה מאוד, שכן השינה מסייעת רבות אצל תינוקות בהתפתחות מלאה ותקינה ומעניקה להורים קצת נחת בלילות.
בואו לקבל סיוע מקצועי שיכוון אתכם ויענה לכם על כל השאלות אודות שינה של תינוקות, הכוללות: היכן כדאי להשכיב את התינוק (בחדר משלו או בחדר הורים), האם להרדים את התינוק בעגלה/מיטת ההורים ואז להעבירו למיטתו שלו וכדומה.
 
אם הנכם מרגישים כי תינוקכם לא יישן מספיק, לא יישן טוב מסיבות שונות שאינכם יודעים מהם, תוכלו להיעזר בדבורה זהבי כהן – המשמשת כ-יועצת שינה לתינוקות כבר תקופה ארוכה ובעלת ניסיון עשיר בתחום וליהנות משירות אישי, אדיב, מסור וצמוד לאורך כל הדרך.
לא תאמינו כמה פשוט יהיה לחזור לשגרת חיים תקינה הכוללת גם שינה טובה לכם!
בעזרת תהליך פשוט וליווי אישי של דבורה זהבי כהן, ילדכם ייהנה מ- שינה של תינוקות – שינה מושלמת!
 
שינה של תינוקות לא מזניחים – בבעיות שינה של תינוקות צריך לטפל ועדיף לטפל כמה שיותר מהר, בכדי להעניק לתינוק ולכם שינה טוב משלב מוקדם וכמו כן בכדי לא להרגיל אותו להירדמות בצורה שגויה (מה שרבים מההורים עושים בכדי לקבל קצת שקט).
 
מעקב אחר התפתחות הילד, לרבות בדיקת שינה אצל תינוקות, זהו דבר חשוב מאוד שאין לוותר עליו. דבורה זהבי כהן, הינה יועצת מוסמכת להתפתחות הילד ופועל לליווי מלא שלכם ההורים ושל תינוקכם הרך בכל שלבי ההתפתחות, באופן מקצועי, אדיב ומסור.
2 1
הצטרפו לניוזלטר של המרכז לייעוץ שינה
שם:
דוא"ל:

יועצת שינה | הוסף למועדפים | יועצת שינה בגוגל +