המרכז לייעוץ שינה - יועצת שינה

שינה | תינוקות | פעוטות - - שינה אצל תינוקות

לוח אירועים

בעיות שינה אצל תינוקות

דף הבית > מאמרים >בעיות שינה אצל תינוקות
שתף |
בעיות שינה אצל תינוקות – למה זה קורה
בעיות שינה אצל תינוקות מונעות מהם שינה רגועה ורציפה של כמה שעות. שינה רציפה ורגועה היא חלק חשוב מהתפתחות התינוק בחודשים הראשונים לחייו. ולכן, כשנוצרות בעיות שינה אצל תינוקות, הנושא מחייב בדיקה אצל יועצת שינה לתינוקות.
בעיות שינה אצל תינוקות, פוגעות בהתפתחותו של התינוק, ובתפקוד של ההורים ליום המחרת, לאחר לילות ללא שינה.
בעיות שינה אצל תינוקות זה נושא מוכר אצל מרבית ההורים בארץ ובעולם, ויש מי שנותן ייעוץ מקצועי בנושא, ולכן כשההורים מבינים שהפרעות השינה של תינוקם אינה בעיית מזון או אי נוחות הם פונים לקבל ייעוץ מקצועי.
דבורה זהבי כהן, יועצת שינה לתינוקות , מייעצת להורים כיצד לטפל בדרך הנכונה בנושאים כמו בעיות שינה אצל תינוקות, בעיות שינה אצל ילדים, וגם בעיות שינה אצל פעוטות.
 
בעיות שינה אצל פעוטות – כשהילד לא נרדם כדאי לגשת לייעוץ אצל יועצת שינה
בעיות שינה אצל פעוטות, יכולות לנבוע ממספר סיבות, ורובן ניתנות לפתרון מהיר.
ישנם הורים שבנם בן השלוש אינו מצליח להירדם בלילות, וההורים אינם מבינים מה הסיבה מדוע בנם מתקשה להירדם בלילה.
 
בעיות שינה אצל פעוטות, כמו בעיות שינה אצל תינוקות, זו בעיה נפוצה ומוכרת. אצל הרבה ילדים קיים מצב של קושי בלהירדם בלילות, אך אין זה אומר שלא צריך לטפל בנושא אצל יועצת שינה.
דבורה זהבי כהן, יועצת שינה לתינוקות וגם יועצת שינה לילדים בכלל, הינה מומחית בפתרון בעיות שינה אצל תינוקות, וגם בעיות שינה אצל פעוטות, תסייע לכם לפתור את בעיות השינה של בנכם.
 
בעיות שינה אצל ילדים – כיצד תעזור לילדיכם לשון בלילה
לאחר שעברו את השלבים של ההנקה והטיטולים, הורים רבים שמחים כשמאחוריהם אותם לילות חסרי שינה של בכי והנקות תינוקיהם. אך אין דבר יותר מטריד ומתיש, מלילות חסרי שינה בגלל בעיות שינה אצל ילדים בוגרים.
בעיות שינה אצל ילדים, יכולות להיווצר מסיבות שונות, אך הן חייבות טיפול בכל מקרה. הליכה לייעוץ אצל יועצת שינה זו הדרך המומלצת ביותר לפתור את הנושא של בעיות שינה אצל ילדים.
דבורה זהבי כהן, מתמחה בנושאים כמו בעיות שינה אצל תינוקות וגם בעיות שינה אצל ילדים, הינה יועצת שינה בעלת ניסיון בתחום, והיא תוכל לייעץ כיצד לפתור את בעיות השינה של ילדיכם בכל גיל.
 
הפרעות שינה – כיצד מטפלים בנושא
הפרעות שינה אצל תינוקות יכולות להופיע באופנים שונים, הפסקת נשימה עד כדי עילפון, גזים, וגם בצורת נחירות. אלה הפרעות שהורסות את השינה של התינוק ושל ההורים כמובן.
הורים שחרדים לשלום תינוקם ומרגישים חוסר אונים במצב זה, רצוי שיפנו לייעוץ של רופא מומחה בסוגים כאלה של הפרעות שינה.
הורים שאינם מצליחים להרדים את תינוקם מסיבות אחרות, ואינם מצליחים להביא את תינוקם למצב של שינה רציפה של כמה שעות, חשוב שיידעו שקיימות מספר דרכים לפתור הפרעות שינה של תינוקות שאינן קשורות למצבו הפיזי של התינוק.
הפרעות שינה אצל תינוקות אינן סוגיה חדשה עבור דבורה זהבי כהן, יועצת שינה לתינוקות. דבורה זהבי כהן, תסייע לכם בפתרון של אותן הפרעות שינה שמפרות את שנת הלילה של כולכם.
שתפ חדש 5
הצטרפו לניוזלטר של המרכז לייעוץ שינה
שם:
דוא"ל:

יועצת שינה | הוסף למועדפים | יועצת שינה בגוגל +