המרכז לייעוץ שינה - יועצת שינה

יועצת שינה לתינוקות , פעוטות וילדים | המרכז לייעוץ שינה

לוח אירועים

אודות המרכז לייעוץ שינה

דף הבית > אודות
 

לישון נכון מהרגע הראשון
!
 
המרכז לייעוץ שינה נועד להורים ותינוקות מגיל לידה עד 5 ומטרתו, הקניית כלים ומתן ייעוץ ופתרונות לבעיות או עיכובי שינה אצל ילדים. מאז הקמתו ועד היום, פועל המרכז על בסיס שיטה מוכרת ברחבי העולם, המבוססת על מחקרים, לצד פיתוח גישה אישית, ייחודית למרכז ויועציו. מאחורי המרכז לייעוץ שינה עומדת הגברת דבורה זהבי כהן, יועצת שינה מוסמכת ומלווה התפתחותית, בעלת ניסיון רב בייעוץ והכוונת הורים.

"לאורך השנים ליווינו מספר רב של משפחות והיינו שותפים מלאים לתהליך ולחוויה. המוטו שלנו מתחיל ונגמר ביכולת ליצור שינוי אמיתי ומהותי אצל המשפחה, שינוי שמתחיל מהקניית הרגלי שינה בריאים ומלאים."

המרכז לייעוץ שינה, השקט שלכם המקצועיות שלנו

המרכז לייעוץ שינה פועל בפריסה ארצית, מלווה ומייעץ למשפחות בכל רחבי הארץ ועובד בשיתוף פעולה עם גופים גדולים בתחום, כמו האגיס ומטרנה.
ייחודו של המרכז מתחיל בהבנת צרכי המשפחה והרגלים קיימים לצד התאמת תוכנית אישית, פרטנית ,המתאימה לאופי הבית ולמסוגלותו של הפעוט והוריו.

"הגישה שלנו היא לעבוד עם ההורים, על מנת להקנות להם כלים, טכניקות והכוונה מעשית, כיצד לשדר את המסר הנכון לפעוט ולעבוד איתו בצורה הדרגתית."

התוכנית הבסיסית כוללת 5 שבועות כולל שישי שבת, של ליווי וייעוץ אינטנסיבי, בהם למדים ומיישמים את הגישה, לצד הנחייה והכוונה ברורה של היועצת. לאחר מכן, ממשיך המרכז ללוות ולתמוך בהורים, בהתאם לצרכים בשטח, תוך בקרה ועידוד מתמיד.

"כל שאלה או סוגיה נענית באופן הכי מהיר והכי מקצועי. אנו מאמינים שאנשים מייעצים לאנשים ולכן מעמידים לרשותכם את כל הניסיון שלנו, על מנת שגם המשפחה שלכם תזכה לשינה מתוקה ובריאה."

כל היועצות במרכז, הינן יועצות מוסמכות בעלות ניסיון, סבלנות, אדיבות ויחס אישי הבא לידי ביטוי גם בדברים הקטנים.

המרכז לייעץ שינה, בכל גיל אפשר לשנות
  • להתחיל מהיום הראשון- ייעוץ והכוונת הורים לתינוקות מגילאי לידה עד חצי שנה, על מנת להכין את הקרקע להקניית הרגלי שינה נכונים מהיום הראשון.
  • הקניית הרגלי שינה- ייעוץ והכוונה לתינוקות מגיל חצי שנה.
  • התמחות בהפרעות שינה, סיוטים וביעותים.
  • המרכז לייעוץ שינה מהווה בית להורים רבים, המבקשים להתמודד עם האתגר הגדול  ביותר, לזכות בשנת לילה מלאה ולהקנות לילדיהם הרגלי שינה טובים לחיים.

    עבורנו זו זכות להיות שם על מנת לסייע לכם לעשות את השינוי. אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחה שלנו 

    המרכז לייעוץ שינה, מרדימים תינוקות, משמחים הורים!
1 5
הצטרפו לניוזלטר של המרכז לייעוץ שינה
שם:
דוא"ל:

יועצת שינה | הוסף למועדפים | יועצת שינה בגוגל +